סעיף  1 - מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר את/ה רוכש/ת משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאת/ה נותן/ת לנו כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.

כמו כן, אנו מקבלים אוטומטית את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך על מנת לספק לנו מידע שיעזור לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.

שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך ובהסכמתך בלבד, נוכל לשלוח לך הודעות דוא"ל אודות החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

סעיף 2 - הסכמה

איך משיגים את הסכמתי?

כאשר את/ה מספק/ת לנו מידע אישי להשלמת עסקה, לאמת את כרטיס האשראי שלך, לבצע הזמנה, לארגן משלוח או להחזיר רכישה, אנו אומרים לך שאת/ה מסכים/ה למסור נתונים אלו  במטרה ולהשתמש בו לייעוד ספציפי זה בלבד.

אם אנו מבקשים את המידע האישי שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נבקש ממך ישירות את הסכמתך המפורשת, ונעניק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד אוכל למשוך את הסכמתי?

אם לאחר הסכמתך תשנה/י את דעתך, את/ה רשאי/ת למשוך את הסכמתך ליצור איתך קשר, להמשך האיסוף, השימוש או הגילוי של המידע שלך, בכל עת, על ידי פנייה אלינו לכתובת הדואר האלקטרוני jolliesjewlery@gmail.com

סעיף 3 - גילוי

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי החוק לעשות זאת או אם אתה מפר את תנאי השירות שלנו.

סעיף 4 - SHOPIFY

החנות שלנו מתארחת ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו.

הנתונים שלך נשמרים באמצעות אחסון הנתונים של Shopify, מאגרי המידע והיישום הכללי של Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תשלום:

אנו עובדים עם חברת סליקה ישראלית PAYPLUS  שהינה נציגת Shopify כן עם Shopify

Shopify מאחסנת את נתוני כרטיס האשראי שלך. הוא מוצפן באמצעות תקן אבטחת הנתונים של תעשיית כרטיסי התשלום (PCI-DSS). נתוני עסקת הרכישה שלך נשמרים רק כל עוד יש צורך להשלמת עסקת הרכישה שלך. לאחר השלמת זה, פרטי עסקת הרכישה שלך נמחקים.

כל התשלום עומדים בתקנים שנקבעו על ידי PCI-DSS כמנוהלים על ידי מועצת התקני אבטחה של PCI, שהיא מאמץ משותף של מותגים כמו Visa, Mastercard, American Express ו- Discover.

דרישות PCI-DSS עוזרות להבטיח את הטיפול המאובטח במידע כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו ונותני השירות שלה.

לקבלת תובנות נוספות, ייתכן שתרצה לקרוא את תנאי השירות של Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) או את הצהרת הפרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

סעיף 5 - שירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקי צד ג 'המשמשים אותנו רק יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלך במידה הדרושה כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.

עם זאת, לספקי שירותים של צד שלישי מסוימים, יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם עבור העסקאות שלך הקשורות לרכישה. לעבודה עם ספקים אלה אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכל/י להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה.

בפרט, זכור/י כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים במתחמים או שיש להם מתקנים הנמצאים בתחום שיפוט שונה מזה שלך או שלנו. לכן אם תבחר/י להמשיך בעסקה הכוללת שירותים של ספק שירות של צד שלישי, אז המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק

ברגע שאת/ה עוזב/ת את אתר החנות שלנו או מנותב לאתר או יישום של צד שלישי, את/ה כבר לא נשלט/ת על ידי מדיניות פרטיות זו או תנאי השירות של אתרנו.

כאשר תלחץ/י על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. איננו אחראים לשיטות הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

סעיף 6 - אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומקפידים על שיטות עבודה מומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא אבד כראוי, נעשה בו שימוש לרעה, לא ניתן לגשת אליו, לחשוף אותו, לשנותו או להשמידו.

אם את/ה מספק/ת לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנת AES-256. למרות שאף שיטת העברה דרך האינטרנט או האחסון האלקטרוני אינה מאובטחת במאת האחוזים, אנו ממלאים אחר כל דרישות ה- PCI-DSS ומיישמים תקנים נוספים בתעשייה המקובלים

סעיף 7 - עוגיות

הנה רשימה של עוגיות בהן אנו משתמשים. רשמנו אותם כאן כדי שתוכל לבחור אם ברצונך לבטל את הסכמתך לעוגיות או לא.

_ session_id, אסימון ייחודי, מושב, מאפשר ל- Shopify לאחסן מידע על ההפעלה שלך (מפנה, דף נחיתה וכו ').

_shopify_visit, אין נתונים מוחזקים, מתמשך במשך 30 דקות מהביקור האחרון, משמש על ידי הגשש הסטטיסטי הפנימי של ספק האתר שלנו כדי לתעד את מספר הביקורים

_shopify_uniq, אין נתונים מוחזקים, תפוגת חצות (יחסית למבקר) של למחרת, סופרת את מספר הביקורים בחנות של לקוח יחיד.

עגלה, אסימון ייחודי, מתמשך במשך שבועיים, מאחסן מידע על תכולת העגלה שלך.

_secure_session_id, אסימון ייחודי, מושב

storefront_digest, אסימון ייחודי, ללא הגבלת זמן אם לחנות יש סיסמה, זה משמש כדי לקבוע אם למבקר הנוכחי יש גישה.

סעיף 8 - גיל ההסכמה

בהסכמתך לתנאי שירות אלה, אתה מצהיר שמלאו לך 18 והנך כשיר משפטית והענקת לנו את הסכמתך לאפשר לך להשתמש באתר זה.

סעיף 9 - שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, אנא עיין/י בה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן שהוא עודכן, כך שתהיה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו, ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה.

אם החנות שלנו תירכש או תמוזג עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנמשיך למכור לך מוצרים.

סעיף 10 - שאלות ומידע ליצירת קשר

 אם תרצה/י: לגשת, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, לרשום תלונה או פשוט רוצה לקבל מידע נוסף, פנה/י אלנו בפרטיות לכתובת הדואר אלקטרוני  בכתובת jolliesjewlery@gmail.com