אודות

 • איך התחברתי לענף התכשיטים? מסתבר שכמעט ומיום היוולדי. 

  אבי, זכרו לברכה, יצחק לוי היה מראשוני התכשיטנים בירושלים, ברחוב שלומציון המלכה, שם הייתה חנותו בה יצר תכשיטי זהב משובצים יהלומים עבור ירושלמים ותיירים רבים. תחת כור מחצבתו למדתי את כל מה שצריך לדעת על זהב, סוגיו השונים ותכונותיהם. למדתי שסיפור התכשיט התחיל מאיזשהו חלום של לקוחות לתכשיט שיכיל יהלומים בגדלים מסוימים ומראה של טבעת או שרשרת בעובי כזה או אחר. אבי היה צורף את התכשיט לפי בקשת הלקוח ולעיתים חלם בעצמו, עיצב וייצר והתכשיט היה כבר מוכן וזמין כך שהלקוח היה צריך רק לבחור.

  ראיתי כיצד נראית אהבה גדולה למקצוע, לחומרים, לאנשים, ולאסתטיקה ואין ספק שחדוות העשייה חילחלה אלי עמוק פנימה. מה שחוויתי כילדה התפתח והתעצם והפך לתשוקה אשר באה לידי ביטוי בכל רכיבי חיי. אני הסטייליסטית של הסביבה הקרובה שלי.

  החיבור לענף התכשיטים, לצורפות, לאבנים הטבעיות, לסטיילינג ואהבת אסתטיקה הם אלו שהביאו אותי לייסד את המותג שלי - JOLLIES   - השוזר את שמי ORLY ו  JEWELRY .

  אני מאמינה שלכל אישה יש סגנון ואופי ייחודי. הסגנון הזה הוא משהו מולד, הוא חלק מהאישיות אך  שזור בהתפתחות האישית, בטעמים משתנים, באירועים שונים ובחשיפה לקולות חיצוניים ולעיתים גם בטרנדים, כאלו שחולפים וכאלו שמגיעים ונשארים על זמניים. 

  קולקציית התכשיטים הייחודית של כל אחת מאתנו מורכבת מההיסטוריה האישית שלנו. זו מורכבת ממתנות מהורים יקרים, מבן הזוג או בת הזוג, מתנות מעצמינו לעצמינו ואפילו מהילדים. מתנות מלאות זיכרונות, סוג של סיפור חיים.


 • המשימה שלי לייצר עבורך תכשיט שיהיה זיכרון רגע חיים מתוק ומאושר.

  בתהליך בניית הקולקציות אני מקפידה לייצר חיבורים בין הפריטים השונים. חיבור בין מראה קלאסי, למודרני, טרנדי וחדשני, כל זאת על מנת שהם  ישתלבו עם אותם תכשיטים  שאספת לאורך השנים. המטרה - שיהיה לך קל לבחור את המראה שלך בכל יום, על סמך ההרגשה שלך ומצב הרוח כך שתוכלי להשתמש בהם לנצח.

 • המראה שלך הוא ייחודי לך, גם אם תלבשי ג'ינס וטישרט – התכשיטים והאקססוריז הייחודיים שלך, הם אלו שיעשו את ההבדל. התכשיטים שלי ילוו אותך יום יום מבוקר ועד בילוי לילי ויאפשרו לך לשדר לעולם ולעצמך מה שתבחרי. אני גאה בכך שהתכשיטים שלי מיוצרים בעבודת יד בישראל ועוברים בקרת איכות קפדנית לגבי טיב הזהב, איכות היהלומים המשובצים בתכשיטים ובליקוט אבני החן הייחודיות. אני בוחרת אותן ממש אחת אחת, בהתאם לתכשיט שאני מתכננת, ולפעמים זה עובד הפוך – אני פוגשת את האבן האחת הזו שלא ניתן לעמוד בפניה – ומשם נולד תכשיט.

  הנצנוץ הזה עושה אותי מאושרת. הייעוד שלי – להדביק גם אותך באושר הזה. 

  התשוקה שלי הינה לייצר חיבור בין אופנה וסטייל לעולם הנצחי של הזהב, היהלומים ואבני החן.

  אני מחוייבת ליצירתיות, לאיכות ולשביעות הרצון של הלקוחות האהובות שלי. 
  אני אוהבת את מה שאני עושה ועושה זאת באהבה עבורכן.

  JOLLIES – זו התשוקה שלי, ואני מזמינה אותך לפגוש אותי ולהתאהב בתכשיט הבא שלך 

  אוהבת💗

  אורלי 

  לתיאום פגישה מוזמנת ליצור עימי קשר: 050-4880113