ברוכים הבאים לאתר jolliesjewlery.com  המוכר תכשיטים ( להלן "המוצרים" ) . המונחים "אנו", "אנחנו" ו"שלנו" מתייחסים ל jolliesjewlery.com. חברת jollies  מציעה את השימוש באתר לציבור הגולשים באינטרנט, כולל כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה, בתנאי לקבלת כל התנאים, המדיניות וההודעות המופיעים בתקנון זה.

מעצם שימושך באתר האינטרנט או רכישה מאתנו, את/ה צורך/ת את ה"שירות" שלנו ומסכים/ה להיות מחויב/ת לתנאים וההגבלות הבאים ("תנאי שירות", "תנאים"), כולל אותם תנאים והגבלות ומדיניות נוספים. תנאים המוזכרים כאן ו/או זמינים באמצעות היפר- קישור. תנאי שירות אלה חלים על כל משתמשי האתר, לרבות ללא הגבלה משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים     ו/או תורמים של תוכן.

אנא קרא/י בעיון את תנאי השירות הללו לפני שאת/ה ניגש/ת לאתר שלנו או משתמש/ת בו. על ידי גישה או שימוש בכל חלקי האתר, אתה מסכים/ה להיות מחויב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים/ה לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי/ת להיכנס לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאי שירות אלה נחשבים כהצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

כל תכונות או כלים חדשים שנוספו לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאי השירות. תוכל/י לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק בדף זה מדי פעם אם קיימים שינויים. המשך השימוש שלך או הגישה לאתר בעקבות פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלה.

החנות שלנו מתארחת ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו.

תוכן האתר ותקנון זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הינה לשני המינים כאחד. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר ו/או תקנון זה בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים ו/או בלשון נקבה לפי העניין.

אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן") והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר ("ההוראות"), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת פעילות האתר אם במפורש או במשתמע.

סעיף 1 – תנאים לרכישת מוצרים באתר און ליין.

1) בהסכמתך לתנאי שירות אלה, את/ה מצהיר/ה שמלאו לך 18 והנך כשיר משפטית והענקת לנו את הסכמתך לאפשר לך להשתמש באתר זה.

2) אינך רשאי/ת להשתמש במוצרינו למטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית כלשהי, וכן אינך רשאי/ת בשימוש בשירות להפר כל חוקים בסמכותך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).

3) אסור לך להעביר/להטמיע/להחדיר תולעים או וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.

4) הפרה של כל אחד מהתנאים תביא לסיום מיידי של השירותים המסופקים על ידנו. 

 סעיף 2 - תנאים כלליים.

1) אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות לכל אדם מכל סיבה שהיא ובכל עת.

2) במידע הנמסר לנו על ידך לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע ההזמנה והפעולות הנגזרות ממנה (לדוגמא חיובים הנדרשים ע"פ ההזמנה שלך, הוצאת קבלה, חיוב בגין משלוחים וכו`). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת הפעולה כאמור (כגון לחברת האשראי).

3) לאחר סיום העסקה ואישורה ע"י חברת האשראי, הלקוח יקבל הודעה ובה אישור על ביצוע העסקה בצירוף מספר עסקה למעקב. אישור זה יישלח לכתובת המייל אשר הזין המזמין בעת תהליך ההזמנה.

4) את/ה מסכים/ה שלא לשכפל, להעתיק, למכור או לנצל כל חלק מהשירות, להשתמש בשירות, או לגשת לשירות או לכל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב מאתנו.

סעיף 3 - דיוק, שלמות וזמינות המידע.

1) איננו אחראים אם המידע המוצג באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע עיקריים, מדויקים יותר, שלמים יותר או מתוזמנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.

2) בסמוך לכל מוצר המוצע למכירה באתר, מופיע תיאור תמציתי של המוצר ומחירו. יובהר כי תמונות המוצרים המופיעים באתר הינן להמחשה בלבד ויתכן שיהיו שינויים בין המוצר המוצג לבין המוצר שיתקבל ע"י הלקוח. המוצרים שלנו מיוצרים בעבודת יד מה שאינו מאפשר לנו להבטיח כי המוצר יהיה זהה לתמונה המופיע באתר מבחינת דיוק וזהות. שינויים אלו יכולים להשפיע על צבע המוצר, משקלו עיצובו וצורתו.

3) אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תכני אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתרנו. את/ה מסכים שבאחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 – רכישה ושינויים בשירות ובמחירים.

1) כל המוצרים באתר הינם מחירים כולל מע"מ.

במידה ומוצר מסויים לא קיים באתר בצבע הזהב הרצוי, אנא התקשרו ע"מ לבדוק איתנו האם אפשרי לייצר בצבע הזהב הרצוי. ניתן לייצר את רוב המוצרים בכל צבע של זהב, יהלומים ואבני חן. מס' הטלפון שלנו - 050-4880113

2) מחירי המוצרים שלנו עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

3) במידה והלקוח יזמין טבעת במידה הגדולה ממידה 56 אירופאית או 8 אמריקאית, יתכנו שינויים במחיר הטבעת בשל הצורך להתאים את עיצובה למידה המבוקשת. אי לכך, יתכן והמחיר למוצר זה יהיה גבוה מהמצוין באתר בצמוד לטבעת.

4) הגדלה של טבעת ב 3 מידות ומעלה, תהיה כרוכה בתשלום נוסף בשל הצורך להגדיל את משקל הזהב יחסית לטבעת המקורית ועבודת הצורפות הנדרשת.

5) אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה בכל עת.

6) אנו לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד ג' כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקת השירות.

7) השלמת עסקה באתר תוגדר כעסקה מאושרת ומחייבת לאספקה רק לאחר קבלת האישור מחברת הסליקה.

8) רק לאחר אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי יקבע מועד המשלוח.

9) החברה זכאית לבטל את ההזמנה בצורה חד צדדית, וזאת מבלי שללקוח/ה המתקשר עם החברה בתקנון זה תהא כל טענה ו/או תביעה ו/ או השגה כנגד החברה, במידה ולא הוסדר אישור חברת האשראי לגבי העסקה הנ"ל בתוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה.

10)  אספקת מוצרים – אספקת המוצרים תתאפשר או ע"י איסוף עצמי של הלקוח או  באמצעות חברת שליחויות.

11)  הזמנות ישלחו בתוך 14 ימי עסקים ממועד אישור העסקה ע"י חברת הסליקה. במקרים של הזמנת מוצרים המוגדרים כהתאמה אישית, לוחות הזמנים צפויים להיות שונים ותינתן על כך הודעה אישית ללקוח במייל.

12)  החברה אינה אחראית לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתה: כוח עליון, שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות של דואר ישראל, וכן באם הלקוח/ה אינו אוסף את ה"מוצרים" בתוך 7 ימים מעת קבלת הזימון להגיע אל סניף הדואר.

13)  רישום פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית על-פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או כל דין. jolliesjewlery.com    jollies יהיו רשאים לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מגישי פרטים כוזבים ויהיו רשאים לבטל השתתפות משתמש ברכישה, במידה שהמשתמש הגיש פרטים כוזבים או חלקיים.

סעיף 5 – אחריות למוצרים הנמכרים באתר.

 1. כל המוצרים הנמכרים באתר הינם חדשים לחלוטין ומופיעים באריזות המקוריות שלהם.
 2. המוצרים נהנים מאחריות והשרות המקובלים במהלך העסקים הרגיל וחוסים תחת כל חוק וטענה בעניין.
 3. אחריות בגין נפילת אבנים :

                            א.        אבנים/יהלומים עד 5 נקודות – במידה ואבן/יהלום עד 5 נקודות  נופל/ת תוך 3 חודשים מתאריך קבלת התכשיט ע"י הלקוח. החברה תחליף על חשבונה את אבן זו. על מנת לבצע תהליך זה הלקוח יידרש להביא את התכשיט למשרדי החברה.

                            ב.        אבנים/יהלומים מעל 5  נקודות – החברה לא תהיה אחראית במקרה של נפילת אבן/יהלום מרכזי/ת במשקל של מעל 5 נקודות.

 1. ניקיון – הלקוח יוכל לשלוח ( על חשבונו, למשרדי החברה או להביא אישית את המוצר למשרדי החברה) עד פעמיים בשנה תכשיט לניקיון מקצועי על חשבון החברה. הלקוח יידרש לתאם טלפונית או באמצעות דוא"ל מראש תהליך זה .
 2. תכשיטי חריטה – יש לקחת בחשבון כי הרודיום המאפשר את הצבע השחור המצוי בתוך החריטה נשחק לאורך השנים והחברה אינה אחראית על נראותו בתהליך השחיקה.
 3. החברה לא תהיה אחראית כלפי הלקוח/ה בין אם חוזית, נזיקית או בכל דרך אחרת בגין כל סכום העולה על הסכום הכולל ששולם על ידי הלקוח עבור המוצר.

סעיף 6 – מדיניות החלפות והחזרות מוצרים.

 1. החלפת מוצרים שנקנו באתר יתבצעו בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת המוצר ע"י הלקוח ותתאפשר בכפוף לתנאים המצטברים הבאים:

                            א.        אישור החברה, לאחר בדיקה כי המוצר חזר תקין וזהה למוצר שנמכר ונמסר ללקוח/ה, וכי אבני החן ואו היהלומים לא הוחלפו/לא בוצע בהם שינוי והם זהים לאבנים/יהלומים שנמכרו ונמסרו ללקוח עם המוצר המקורי.

                            ב.        המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

                            ג.        לא נעשה במוצר כל שימוש.

                            ד.        המוצר יוחזר בליווי חשבונית מקור שנמסרה ללקוח עם קבלת המוצר.

                            ה.        תעודת האחריות המקורית שנמסרה ללקוח תוחזר יחד עם המוצר.

 1. במידה ולקוח מעוניין להחליף את המוצר שרכש, עליו יהיה ליצור קשר עם החברה במייל jolliesjewlery@gmail.com   ולקבל אישור החזרה. לאחר קבלת האישור ע"י החברה יינתנו ללקוח הנחיות כיצד לשלוח את המוצר בדואר ( עלות ההחזרה הינה על חשבון הלקוח והחברה לא תישא בעלויות הנובעות מרצונו להחליף/להחזיר את המוצר ). החברה תאשר סופית את תהליך ההחזרה רק לאחר בדיקת המוצר ובהתאם לתת סעיף 1 בסעיף זה.
 2. ניתן יהיה לבצע החלפה פעם אחת בלבד בגין כל תכשיט שנרכש ע"י הלקוח.
 3. תכשיטים שבוצעו בהם שינוי והתאמה אישית – כל תכשיט שבוצע בו שינוי ייעודי והתאמה אישית עבור הלקוח/ה לא ניתן יהיה לבצע בגינם החזרות/החלפות/ביטול עסקה לרבות:

                              א.        שינוי במידה/אורך.

                              ב.        שינוי בצבע.

                              ג.        מוצרים ייחודיים שיוצרו ללקוח ע"פ מידות/דרישות/שיבוץ/חריטה מיוחדים.

                              ד.        טבעות אירוסין או אחרות שבהן הלקוח בחר את גודל היהלום המרכזי שישובץ.

 1. במקרה של ביטול הזמנה או החזרת מוצרים ע"י הלקוח, החברה תהיה רשאית לחייב את הלקוח בגין כל ההוצאות והחיובים כולל הוצאות אריזה, משלוח, ביטוח וכל העלויות המצטרפות לעלות המוצר שבוטל זאת מעבר ל 5% המאושרים ע"פ חוק.
 2. החברה לא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק הנגרם למוצר במהלך משלוח המוצרים חזרה לחברה ועד שהתקבלו לידיה.

סעיף 7 – ביטול עסקה.

 1. ביטול עסקה ע"פ "תקנות הגנת הצרכן ( ביטול עסקה ) תשע"א – 2010 " יתאפשר באופן הבא :

                            א.        זיכוי כספי כחלק מביטול עסקה חייב להתרחש תוך 48 שעות מקבלת המוצר ע"י הלקוח.

                            ב.        זיכוי כספי יתאפשר עם קבלת המוצר חזרה ועמידה בכל התנאים שהוגדרו בסעיף 6  בניכוי 5% או 100 ₪ ( הנמוך מבניהם ) שיגבו כדמי ביטול.

                            ג.        במידה ועלות התכשיט הינה מעל 3,000 ₪ תקנות הגנת הצרכן אינם חלות על תכשיט זה ולא ניתן יהיה לבצע ביטול עסקה בגין רכישתו.

                            ד.        ההחזר הכספי יוחזר ללקוח תוך 14 יום מרגע אישור ההחזרה ע"י החברה ויוחזר ללקוח באופן זהה לאופן התשלום שבוצע על ידו לחברה.

סעיף 8 – מדיניות משלוחים.

 1. כל המוצרים באתר מיוצרים בעבודת יד ועל פי דרישה. לכן, זמני האספקה שאנו מחויבים אליהם הינם 14 ימי עסקים. ימי עסקים יוגדרו :

                            א.        א'- ה' למעט ימי שישי, ערבי חג, שבת ומועד.

 1. הזמנות של תכשיטים המיוצרים בהתאמה אישית ללקוח/ה יסופקו בהתאם לזמן המשלוח הייעודי לכל מוצר שייסגר בין החברה ללקוח/ה בעת תהליך הרכישה.
 2. הזמנה של מספר פריטים – במידה והזמנת יותר ממוצר אחד לאספקה במשלוח אחד וזמני האספקה של המוצרים אינו זהה, תוכל לציין את העדפתך האם לאחד את המוצרים למשלוח אחד בהתאם להגעת שני המוצרים מייצור, או לשלוח כל מוצר בנפרד.
 3. אם בחרת באיסוף עצמי, לא תחויב בדמי משלוח.  לאחר סיום הרכישה לא תוכל לשנות את בחירתך.
 4. אם בחרת במשלוח, המוצרים יסופקו באמצעות שליחים ו/או באמצעות דואר ישראל לכתובת שמסרת במהלך רישומך, אלא אם צוין אחרת. אספקת המוצרים ושליחתם תתבצע על פי הוראות תקנון זה. אם הזמנת/ה לכתובת עסקית נא ציין את שם החברה ליד שם המזמין.
 5. אספקת המוצרים באמצעות שליחים הינה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם הספקים, ובכפוף לרשימת היישובים של הספקים בהן מתבצעת השליחות. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם הספקים לבצע את שליחת המשלוח עד לכתובת שנמסרה לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני או מצב העלול לסכן את חיי השליחים, יובהר העניין למשתמש על ידי הספק, והספק יהא רשאי להעמיד את המוצר למשתמש במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמו מראש.

במידה ובשל חוסר יכולת לספק את המוצר ללקוח, הלקוח יבקש לבטל את העסקה, אזי יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.

 1. החברה תשקיע את מירב המאמצים שלה במטרה להבטיח משלוחים ע"פ לוחות הזמנים המצוינים באתר, אולם החברה אינה אחראית ולא תישא באחריות לכל עיקוב הקשור לחברות השילוח השונות.
 2. לאחר העברת המוצר למשלוח לא ניתן יהיה לשנות את כתובת ההזמנה.

סעיף 9 - מוצרים או שירותים.

1) מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי דרך האתר. למוצרים או שירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.

2) עשינו כל מאמץ להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של מוצרינו המופיעים בחנות. איננו יכולים להבטיח כי תצוגת צג המחשב שלך בצבע כלשהו תהיה מדויקת.

3) אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך אין אנו מחויבים, להגביל את מכירות המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו.

4) אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את כמויות המוצרים והשירותים שאנו מציעים.

5) כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצרים כפופים לשינויים בכל עת וללא הודעה, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק למכור כל מוצר בכל עת.

סעיף 10 - דיוק חשבוניות ומידע על חשבונות.

1) אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע אצלנו.

2) אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. מגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי אותו חשבון לקוח, או אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת חיוב ו/או משלוח. במקרה שאנו מבצעים שינוי או מבטלים הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע לך על ידי פנייה לכתובת הדואר האלקטרוני ו/או לחיוב/מספר הטלפון שנמסר בזמן ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות שעל פי שיקול דעתנו הבלעדי, נראות כמונחות על ידי בעלי עסקים, משווקים או מפיצים.

3) רכישת מוצרים באתר האינטרנט מחייבת מילוי טופס שכולל שם, כתובת מלאה, דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכן מילוי טופס תשלום – שכולל פרטי כרטיס האשראי של הלקוח, תאריך תפוגה של הכרטיס, תעודת זהות  ופרטים נוספים בהתאם לצורך. פרטים אלו יאפשרו לנו להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

4) הזנת פרטים לא מדויקים מאפשרת לחברה ביטול מיידי של הזמנת הלקוח.

5) מתן מידע שקרי, לא מדויק, מטעה, משמיץ (לרבות מידע אישי) אסור בהחלט. מתן מידע כאמור עשוי להיחשב כעבירה פלילית, ולגרור פעולות משפטיות נגד הלקוח, ובכלל זה, בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר האינטרנט של החברה, לבעליו, למנהליו או לכל אחד אחר מטעמם.

6) אין להעביר את החשבון באתר האינטרנט לגורם אחר ללא הסכמה מראש ובכתב של החברה.

   סעיף 11 - כלים אופציונליים.

1) אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי, עליהם אין לנו פיקוח או קלט.

2) את/ה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה "כפי שהם" ו"כפי שיש" ללא כל אחריות, מצג או תנאי מכל סוג שהוא וללא כל תמיכה. לא תהיה לנו כל אחריות הנובעת או קשורה לשימוש שלך בכלי צד שלישי אופציונליים.

3) כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים המוצעים דרך האתר, הוא לחלוטין על אחריותך ושיקול דעתך בלבד, ועליך לוודא שאת/ה מכיר/ה ומאשר/ת את התנאים שבהם הכלים ניתנים על ידי ספקי צד שלישי הרלוונטיים.

4) אנו עשויים גם בעתיד להציע שירותים ו/או תכונות חדשות דרך האתר (כולל שחרור כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו/או שירותים חדשים כאמור יהיו כפופים גם לתנאי שירות אלה.

סעיף 12 - קישורי צד שלישי.

1) תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים מצדדים שלישיים.

2) קישורי צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבדיקה או הערכת התוכן או הדיוק ואנו לא מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות כלשהי לחומרים או לאתרי צד שלישי כלשהם, או לחומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.

3) איננו אחראים לכל נזק או נזק שקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקאות אחרות שנעשו בקשר לאתרי צד שלישי כלשהם. אנא בדוק היטב את המדיניות והנהלים של צד שלישי וודא שאתה מבין אותם לפני שתבצע עסקה כלשהי. תלונות, טענות, חששות או שאלות בנוגע למוצרי צד ג 'יש להפנות לצד ג'.

 סעיף 13 - הערות משתמש, משוב, תכנים.

1) אם, לפי בקשתנו, את/ה שולח/ת הצעות/הערות ספציפיות (למשל רשומות לתחרות) או ללא בקשה מאתנו את/ה שולח/ת רעיונות יצירתיים, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, בין אם באופן מקוון, בדוא"ל, בדואר, או אחר (באופן קולקטיבי, "הערות" ), את/ה מסכים/ה כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ובאופן אחר להשתמש בכל מדיה כלשהי בתגובות שתעביר אלינו. איננו מחויבים ולא נהיה (1) לשמור על הערות כלשהן בסודיות (2) לשלם פיצוי בגין כל הערה (3) להגיב לכל הערה.

2) אנו עשויים, אך איננו מחויבים, לפקח, לערוך או להסיר תכנים שאנו קובעים על פי שיקול דעתנו הבלעדי, אינם חוקיים, פוגעניים, מאיימים, הוצאת דיבה, מכפישים, פורנוגרפיים, מגונים או נוגעים בדרך אחרת או מפרים את הקניין הרוחני של צד כלשהו או תנאי שירות אלה.

3) את/ה מסכים/ה שהתגובות שלך לא יפרו שום זכות של צד ג' כלשהו, לרבות זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פרטיות, אישיות או זכות אישיות או קניינית אחרת. בנוסף את/ה מסכים/ה שהתגובות שלך לא יכילו חומר עלילתי או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה בדרך אחרת, או יכילו כל נגיף מחשב או תוכנות זדוניות אחרות העלולות להשפיע בדרך כלשהי על פעולת השירות או כל אתר קשור. אינך רשאי/ת להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, להעמיד פנים שאת/ה מישהו שאינו את/ה, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים בכל הנוגע למקור הערות כלשהן. את/ה האחראי/ת הבלעדי/ת לכל הערה שתגיב/י ולדיוק שלהן. אנו לא לוקחים שום אחריות ואנחנו לא נושאים באחריות לתגובות שפורסמו על ידך או על ידי צד ג' כלשהו.

  סעיף 14 אבטחת מידע אישי ופרטיות באתר.

1) החברה מיישמת מנגנוני הגנה מתקדמים על מנת לשמור על פרטיות המידע באתר. החברה מודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באינטרנט, ולכן נוקטת באמצעי זהירות מתקדמים עבור רכישה בטוחה.

2) עם זאת, החברה אינה יכולה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשב, ניסיונות חדירה, כגון פריצה ו/או גילוי כלשהוא או פעילות סטטית של מערכות אתרי האינטרנט שבשימוש החברה. אם למרות אמצעי האבטחה שננקטו על ידי החברה, צד שלישי יחדור לאתר האינטרנט, ללקוח לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

3) בהזנת פרטים ובביצוע עסקה הנך משחרר את החברה מאחריות לכל נזק שייגרם לך ו/או למי מטעמך עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותר על כל טענה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר לכך.

4) מסירת המידע האישי שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו.

5) מצורף קישור לצפייה במדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 15 - טעויות, אי דיוקים והשמטות.

1) לעיתים עשוי להיות מידע באתרנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או מחדלים העשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח למוצרים, זמני משלוח וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות, לשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר קשור כלשהו אינו מדויק בכל עת וללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשת את הזמנתך) .

2) איננו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר כלשהו קשור, לרבות ללא הגבלה, מידע על מחירים, למעט כנדרש בחוק. אין לנקוט בשום עדכון או תאריך ריענון מוגדרים בשירות או באתר קשור כלשהו, כדי לציין שכל המידע בשירות או באתר קשור כלשהו שונה או עודכן.

סעיף 16 - שימושים אסורים.

1)     בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאי השירות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתכניו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף במעשים בלתי חוקיים כלשהם; (ג) להפר תקנות, כללים, חוקים או פקודות בינלאומיות; (ד) להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לזלזל, להפחיד או להפלות על פי מין, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או ההפעלה של השירות או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (ט) להשתמש ולתייג את האתר לדואר זבל, פישינג, pharm, pretext, spider, crawl, scrape; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרת כל השימושים האסורים. 

  סעיף 17 - כתב ויתור על אחריות; הגבלת אחריות

1) אנו לא מתחייבים, מייצגים כי השימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או נטול שגיאות.

2) אנו לא מתחייבים שהתוצאות העשויות להתקבל מהשימוש בשירות יהיו מדויקות או אמינות.

3) את/ה מסכים/ה כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לתקופות בלתי מוגבלות או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה אליך.

4) את/ה מסכים/ה במפורש שהשימוש שלך או חוסר היכולת להשתמש בשירות הוא על אחריותך הבלעדית. השירות וכל המוצרים והשירותים המועברים אליך באמצעות השירות מסופקים (למעט כפי שצוין במפורש על ידינו) "כפי שהוא" ו"כפי שניתן " לשימושך, ללא כל התחייבות, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל כל האחריות המשתמעת או תנאי סחירות, איכות סחירה, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, כותרת ואי הפרה.

5) בשום מקרה jolliesjewlery.com, הדירקטורים שלנו, נושאי המשרה, העובדים, השלוחות, הסוכנים, הקבלנים, המתמחים, הספקים, נותני השירות או נותני הרישיון לא יהיו אחראים לכל פגיעה, אובדן, תביעה או כל ישיר, עקיף, אגבי, ענישה, מיוחד, או נזקי תוצאה מכל סוג שהוא, לרבות ללא הגבלת אובדן רווחים, אובדן הכנסות, חיסכון אבוד, אובדן נתונים, עלויות החלפה או כל נזק דומה, בין אם הם מבוססים בחוזה, עוולה (כולל רשלנות), אחריות קפדנית או אחרת, הנובעים השימוש שלך בכל אחד מהשירותים או במוצרים כלשהם שנרכשו באמצעות השירות, או בכל טענה אחרת הקשורה בכל דרך שהיא לשימושך בשירות או במוצר כלשהו, לרבות, אך לא רק, כל שגיאה או מחדל בתוכן כלשהו, או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או בתכנים כלשהם (או מוצר) שפורסמו, הועברו או הועמדו לרשותם דרך השירות, גם אם ייוודע להם שבאפשרותם.

6) jollies אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: "נזק מכל סוג שהוא" ) שייגרם למשתמש באתר ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת המשתמש באתר וכד'.

7) המשתמש יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או ל jollies  ו/או לצד ג' כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

8) המשתמש פוטר את jollies  מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר. 

סעיף 18 - שיפוי

1)     את/ה מסכים/ה לשיפוי, שמטרתו להגן ולהחזיק את jolliesjewlery.com ללא פגע הכולל את חברת jollies , חברות בת, כלולות, שותפים, נושאי משרה, דירקטורים, סוכנים, קבלנים, נותני רישיון, נותני שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים, שאינם מזיקים מכל טענה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, הנעשה על ידי כל צד ג 'עקב או הנובע מהפרתך לתנאי שירות אלה או למסמכים שהם משלבים בהפניה, או הפרתך כל דין או זכויות צד ג'.

 סעיף 19 - סיום

1) ההתחייבויות וההתחייבויות של הצדדים שנוצרו לפני מועד הסיום ישרדו את סיום הסכם זה לכל המטרות.

2) תנאי שירות אלה תקפים אלא אם כן את/ה או אנו מסיימים אותם. את/ה רשאי/ת לסיים תנאי שירות אלה בכל עת על ידי הודעה שאינך מעוניין/ת עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר תפסיק/י להשתמש באתר שלנו.

3) אם על פי שיקול דעתנו הבלעדי, את/ה נכשל/ת, או שאנחנו חושדים שנכשלת, לעמוד בתנאי כלשהו או בתנאי שירות אלה, אנו עשויים לסיים את ההסכם בכל עת וללא הודעה, ותישאר באחריות לכל הסכומים המגיעים עד וכולל תאריך סיום; ו/או בהתאם עשויים למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם)

סעיף 20 - שלמות ההסכם

1) כישלוננו במימוש או אכיפת זכות או הוראה כלשהם בתנאי שירות אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

2) תנאי שירות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה המפורסמים על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את כל ההסכם וההבנה בינך לביננו ומהווים את אישורך לשימוש בשירות, במקום כל הסכמים, תקשורת והצעות קודמות או בעת ובעונה אחת. בין אם בעל פה ובין בכתב, בינך לביננו (כולל, אך לא רק, כל הגרסאות הקודמות של תנאי השירות).

3) כל אי בהירות בפרשנות של תנאי שירות אלה לא תתפרש כנגד הצד המנסח. 

סעיף 21 - חוק תקן

1) אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן") והתקנות אשר הותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על האתר ("ההוראות"), למעט במקרים בהם ניתן להתנות על הוראות כאמור והתניה כאמור בוצעה, במסגרת פעילות האתר אם במפורש או במשתמע.

2) במקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצרו/או שרות באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בתל אביב בלבד.

סעיף 22 - שינויים בתנאי השירות

תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתרנו. באחריותך לבדוק באתר שלנו מעת לעת אם קיימים שינויים. המשך השימוש שלך או הגישה לאתר שלנו או לשירות בעקבות פרסום כל שינוי בתנאי שירות אלה מהווים הסכמה לשינויים אלה.

סעיף 23 - מידע ליצירת קשר

שאלות אודות תנאי השירות יש לשלוח אלינו לכתובת jolliesjewlery@gmail.com