1. כל המוצרים באתר מיוצרים בעבודת יד, בארץ ועל פי דרישה. לכן, זמני האספקה שאנו מחויבים אליהם הינם 14 ימי עסקים. ימי עסקים יוגדרו :
    א'- ה' למעט ימי שישי, ערבי חג, שבת ומועד.
  1. הזמנות של תכשיטים המיוצרים בהתאמה אישית ללקוח/ה יסופקו בהתאם לזמן המשלוח הייעודי לכל מוצר שייסגר בין החברה ללקוח/ה בעת תהליך הרכישה.
  2. הזמנה של מספר פריטים – במידה והזמנת יותר ממוצר אחד לאספקה במשלוח אחד וזמני האספקה של המוצרים אינו זהה, תוכל לציין את העדפתך האם לאחד את המוצרים למשלוח אחד בהתאם להגעת שני המוצרים מייצור, או לשלוח כל מוצר בנפרד.
  3. אם בחרת באיסוף עצמי, לא תחויב בדמי משלוח.  לאחר סיום הרכישה לא תוכל לשנות את בחירתך.
  4. אם בחרת במשלוח, המוצרים יסופקו באמצעות שליחים,  לכתובת שמסרת במהלך רישומך, אלא אם צוין אחרת. אספקת המוצרים ושליחתם תתבצע על פי הוראות תקנון זה. אם הזמנת/ה לכתובת עסקית נא ציין את שם החברה ליד שם המזמין.
  5. אספקת המוצרים באמצעות שליחים הינה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם הספקים, ובכפוף לרשימת היישובים של הספקים בהן מתבצעת השליחות. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם הספקים לבצע את שליחת המשלוח עד לכתובת שנמסרה לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני או מצב העלול לסכן את חיי השליחים, יובהר העניין למשתמש על ידי הספק, והספק יהא רשאי להעמיד את המוצר למשתמש במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמו מראש.

במידה ובשל חוסר יכולת לספק את המוצר ללקוח, הלקוח יבקש לבטל את העסקה, אזי יתאפשר ביטול עסקה ללא דמי ביטול.

  1. החברה תשקיע את מירב המאמצים שלה במטרה להבטיח משלוחים ע"פ לוחות הזמנים המצוינים באתר, אולם החברה אינה אחראית ולא תישא באחריות לכל עיכוב הקשור לחברות השילוח השונות.
  1. לאחר העברת המוצר למשלוח לא ניתן יהיה לשנות את כתובת ההזמנה.