מאיפה הכל מתחיל

אבי, יצחק לוי, זכרו לברכה, היה מראשוני התכשיטנים בירושלים. מחנותו ברחוב שלומציון המלכה, הוא העניק שרות ייחודי ויוצא דופן, לאורך שנים רבות ללקוחות ירושלמים ותיירים רבים שפקדו את חנותו. לקוחות נאמנים וחוזרים, אפילו התיירים שבהם. כילדה, אני זוכרת איך הסתובבנו ושירתנו לקוחות מכל העולם במלון המלך דויד ובכל מלונות היוקרה בירושלים. ההיתלוות לאבי, הטמיעה בי תשוקה עצומה לתחום התכשיטים והעניקה לי את הידע והתובנות.

גדלתי בבית שהאהבה הגדולה לתכשיטים ייחודים והרצון להעלות חיוך על פני הלקוחות שלנו, בערה בו כל יום. כשבגרתי, גרתי בבית שהתשוקה לאופנה ולאסתטיקה אפיינה אותו ועיצבה את מי שאני. תשוקה זו, בנתה את הטעמים שמאפיינים אותי. את הטעם הזה הטבעתי בביתי והוא בא לידי ביטוי בכל רכיבי חיי. אני הסטייליסטית של הסביבה הקרובה שלי והתוצאות – בהתאם.

החיבור לענף התכשיטים, לצורפות, לאבנים הטבעיות, לסטיילינג והאסתטיקה הם אלו שהביאו אותי לייסד את המותג שלי - JOLLIES   - ששוזר את שמי ORLY ו  JEWELRY .

אני מאמינה שלכל אישה יש סגנון ואופי ייחודי. הסגנון הזה הוא משהו מולד, הוא חלק מהאישיות אך  שזור בהתפתחות האישית, בטעמים משתנים, באירועים שונים ובחשיפה לקולות חיצוניים ולעיתים גם בטרנדים (לא מילה גסה). קולקציית התכשיטים הייחודית של כל אחת מאתנו מורכבת מההיסטוריה האישית שלנו. זו מורכבת ממתנות מהורים יקרים, מבן הזוג או בת הזוג אפילו מהילדים  ומתכשיטים משובחים שבחרנו עבור עצמנו ומהווים את ההיסטוריה הקטנה, מלאת הזיכרונות, שלנו.


המשימה שלי הינה להשלים לך את הלוק.

אני בונה קולקציות, דואגת לייצר חיבורים בין הפריטים השונים. חיבור בין מראה קלאסי, טרנדי וחדשני, על מנת שהם  יצטרפו לאותם תכשיטים  שאספת לעצמך לאורך השנים. זאת במטרה שיהיה לך קל לבחור את המראה שלך בכל יום, את מה שתרגישי ותשדרי ועל מנת שתוכלי להשתמש בהם לנצח.

הלוק שלך הוא ייחודי לך, תאורטית, גם אם תלכי בג'ינס וטישרט – האקססוריז הייחודיים שלך, הם אלה שיעשו את ההבדל בלוק ובתחושה העצמית שלך מיום ליום. הם אלה שישדרגו אותך ויקבעו מה תשדרי.

היעוד שלי הינו לאפשר לך תכשיטים שיתחברו ללוק האישי שלך וישמשו אותך ביום יום, בבילוי עם החברות, לעבודה ובדייט של ערב. התכשיטים שלי ילוו אותך דרך אופייך, יאפשרו לך לשדר לעולם ולעצמך את מה שאת תחליטי. אבל בעיקר, נאפשר לך להרגיש שלמה עם עצמך וייחודית עם התכשיטים שאת עונדת.

ב JOLLIES  אני חושבת על הפרטים הקטנים כגדולים ומקפידה על הגימורים שיהיו מושלמים!

המוצרים שלנו מיוצרים בעבודת יד בישראל ועוברים בקרת איכות קפדנית. בשיטה זו אני יכולה לשלוט באופן מלא בליקוט אבני החן הייחודיות שלי. אני בוחרת אותן אחת אחת. בהתאם לתכשיט שאני מתכננת. לפעמים זה עובד הפוך – אני פוגשת את האחת הזו שלא ניתן לעמוד בפניה – ומשם נולד התכשיט. היהלומים – בהתאם לתקציב שלך. כי אי אפשר להתווכח עם מה שהם משדרים.

התשוקה שלי הינה לייצר חיבור בין אופנה וסטייל לעולם הנצחי של הזהב, היהלומים ואבני החן.

אני מחוייבת ליצירתיות, לאיכות ולשביעות הרצון של הלקוחות האהובות שלי.

אני אוהבת את מה שאני עושה ועושה זאת באהבה עבורכן.

JOLLIES – זו התשוקה שלי, האהבה שלי והשמחה שלכן.

אוהבת,

אורלי