התכשיטים היום יומיים הטובים ביותר שלא תרצי להוריד אף פעם

קל פשוט ומנצנץ, ככה בדיוק אנחנו אוהבות את התכשיטים שאנחנו לא מסירות אף פעם ומשתלבים לנו עם כל בגד שנלבש מבוקר ועד לילה.

תכשיטים נועדו להתאים ליום יום, לתחושה שאיתה תרצי להתחיל את יומך, למה שאת חולמת לחוות היום, ולהעניק לך תחושה יום יומית כמה נפלאה את. תכשיטים הם גם חלק בלתי נפרד מהנראות היום יומית שלנו. הם מעניקים לנו אנרגיה וסטיילנג משלים לכל לוק שתבחרי, מהפשוט ביותר, ועד למראה ערב מנצנץ.

התכשיטים הטובים ביותר, הם אלו שמאפשרים לך משחק יום יומי, הם אלו המתאימים לטרנינג, לג'ינס וטי-שרט, מראה הקז'ואל, אך גם למראה המחוייט או לשמלה הרומנטית לבילוי לילי מרגש.

הם תמיד יהיו עלייך. הם חלק מהגוף ומהנשמה שלך ואינם מפריעים לך להתלבש בשום סגנון שתבחרי. תחשבי על תכשיט יום יומי כמו על גופיה לבנה, בלייזר מחוייט או החולצה הקלאסית שתמיד תהיה בארון הבגדים שלך. הפריטים הללו מתאימים להכל, הם הבסיס לכל מראה שתבחרי.

1.עגילי STUDS .

עגילי STUDS מזהב, משובצי יהלומים, הם המרכיב המרכזי בבחירת התכשיטים של כל אשה. אלה ממקדים את המבט לכיוון הפנים. עגילים מושלמים לענידה יום יומית. מתאימים לכל דבר ותמיד ייראו נכון. עגילי STUDS משדרים אלגנטיות נוצצת. עגילי סוליטר הם בחירה ראשונה של כל אישה בזכות הפשטות שלהם. אלו עגילים קלים המשלבים שיבוץ של יהלום בודד. אפשרות נוספת ונפלאה הינה העגילים הצמודים המשובצים מספר יהלומים ומהווים בחירה קלאסית ועל זמנית.

  

 

2.טבעות נילוות.

טבעות המאפשרות גמישות אין סופית. טבעת אחת למראה קלאסי ורגוע ועד לשיכבת טבעות המאפשרות להציג מראה אופנתי מלא סטייל ומרהיב. הכול על פי הבחירה שלך בכל בוקר. הנילוות יכולות להיות טבעות זהב ללא שיבוץ, אלה יכולות להשתלב עם כל תכשיט אחר. טבעות משובצות קלאסיות – גם אותן תוכלי לשלב עם הטבעות הנוספות שלך או לענוד אותן בפני עצמן ולייצר מראה עדין, קלאסי ומינימליסטי. הן תמיד נכונות ומתאימות לכל לוק ולכל שעה ביום.

  

 

3.טבעת הצהרה.

זוהי הטבעת המרכזית, הנוכחת והבולטת. זוהי הטבעת שיכולה לעמוד בפני עצמה ובשכבות עם חברות טובות ועדינות. או בשילוב עם טבעת זהב שאינה משובצת כלל. כאן הבחירה שלך תשקף את צבעי אבני החן שעושים לך טוב או טבעת עם יהלום מנצנץ שיעמוד לבד בטבעת סוליטר או לצד אבנים נוספות מלוות – זו טבעת שתצהיר בקול רם מה את אוהבת.

  

 

4.שרשרת תליון.

בעוד שאנחנו אוהבות את המראה השכבות, שרשרת תליון פשוטה היא הקלאסיקה הנדרשת ללבוש יום יומי. לאחר שמצאת את האחד שאת אוהבת, הפכי אותו לחלק מהנראות היום יומית שלך. התאימי אותה לסגנון האישי שלך, את יכולה לבחור במשהו קטן ומאופק או קצת יותר מושך את העין ובעל אפקט ה- WOW בכל שעות היום. עם הזמן תוכלי לאסוף לך כמה שרשראות בהתאם לסגנון האישי שלך ולתקציבך ותוכלי לשחק איתן ולגוון כך שכל יום תוכלי לייצר לך מראה שונה. כאן אני ממליצה, לשזור סוגים שונים של שרשראות למראה שכבות עדכני ומעניין. כל אחת מהן תיראה נפלא גם בפני עצמה – וביחד הצגה שקשה יהיה להתעלם ממנה.

  

 

5.צמידים

צמידים עדינים הם האביזר האולטימטיבי לפרק כף היד ונראים נהדר בשכבות, לעיתים בשילוב שעון יד ולעיתים בפני עצמם. אפשרות לכמה בחירות שתוכלי לסגנן כרצף, או אחד שבאמת מדבר אליך ולא יעזוב את פרק כף היד שלך. גם כאן הצמיד המשובץ תמיד יבלוט במיוחד כשישולב יחד עם מלוויו. ניתן לשלב צמידים קשיחים עם צמידים עדינים, משובצים עם כאלה שלא. גם על פרק ידך, מראה השכבות ייצר אפקט וואוו מרשים ומנצנץ.

  

 

שלך באהבה יום יומית

אורלי